Koszulka na 18 urodziny dla Oskara

Koszulka na 18 urodziny dla Oskara, którego imię oznacza „ten, który otrzymał miecz”. Imię Oskar jest pochodzenia germańskiego i było noszone między innymi przez królów Szwecji. W 1929 roku przyznano pierwszą amerykańską nagrodę filmową, którą nazwano tym imieniem. Szczęśliwym numerem dla Oskara jest 1. Osoby noszące imię Oskar to zdobywcy, pionierzy, indywidualiści, które są skore do działania. Oskar doskonale wie czego chce od życia i lubi, gdy uwaga skupia się na jego osobie, co niekiedy odbierane jest jako wada. Życie chwilą i rozrzutność to inne cechy charakteryzujące Oskara. Imieniny Oskar obchodzi 3 lutego.

Interesują cię koszulki na 18 urodziny z innym imieniem? Chętnie je dla ciebie wykonamy. Dostępne rozmiary koszulki S, M, L, XL, XXL.

Przejdź do sklepu »

Koszulka na 18 urodziny dla Oskara w kolorze czarnym. Duży napis w kolorze białym zdobi przód koszulki.

Koszulka na 18 urodziny dla Oskara idealna na prezent

Bezszwowe boki koszulki na 18 urodziny dla Oskara zapewniają duży komfort noszenia, a podwójne szwy sprawiają, że koszulka jest rzetelnie wykończona.
Koszulka na 18 urodziny dla Oskara wykonana jest z pierwszorzędnej jakości bawełny półczesanej ring-spun. Kolor koszulki nawet po wielu praniach nie zmienia swojej soczystości. Demonstrowana koszulka na 18 urodziny dla Oskara ma krótki rękawek, oraz wykończona jest pod szyją elastycznym ściągaczem. Taśma wzmacniająca w środku koszulki na ramionach dodatkowo zabezpiecza przed rozciąganiem bawełny.