Koszulki na 18 urodziny

Jeśli chcesz podarować wyjątkowej osobie oryginalny i zarazem praktyczny prezent na urodziny, doskonałym rozwiązaniem będzie poszukanie koszulki na 18 urodziny. Jeśli osoba do której wybierasz się na urodziny nie lubi niepotrzebnych prezentów, które wiecznie lezą w szafie lub są niepraktyczne pomyśl nad upominkiem, w którym osoba obdarowana będzie mogła chodzić na co dzień i nie będzie przyjemnością tylko w momencie wręczania.

Przejdź do sklepu »

Koszulki na 18 urodziny w wersji czarnej z białym nadrukiem z przodu. Koszulka dostępna w rozmiarze S, M, L, XL, XXL.

Koszulki na 18 urodziny to nietuzinkowy i spersonalizowany prezent, który z pewnością spodoba się każdemu. Dzięki opcji wyboru własnego nadruku zaprojektowanego przez siebie solenizant może otrzymać naprawdę ciekawą, niepowtarzalną koszulkę, która będzie najlepszą pamiątką tych urodzin.

Koszulki na 18 urodziny w kolorze dla każdego

Koszulki na 18 urodziny ucieszą każdego, ponieważ występują w wielu kolorach co umożliwia dopasowanie koszulki do urody, czy preferencji. Dzięki tym zaletom koszulka jest świetnym prezentem, który idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych wycieczek, wakacyjnych przygód do noszenia na co dzień.

Komfortowe, bardzo przyjemne w dotyku i wykonane z przyjemnego materiału koszulki doskonale się nosi. Koszulki na 18 urodziny mogą mieć praktycznie dowolny nadruk. Możesz umieścić na niej ciekawy slogan, życzenia, śmieszny tekst, dowolne zdjęcie, lub jeśli masz zdolności plastyczne oryginalną grafikę, którą sami zaprojektujecie. Oczywiście są takie gotowe wzory z napisami takimi jak: prawdziwe życie zaczyna się po 18 -stce, po 18 latach wiem co to doświadczenie, 18 lat perfekcji, 18 lat prawowałem na ten wygląd, nie przeszkadzaj, to jest moja osiemnastka i inne.

Damskie koszulki na 18 urodziny o dopasowanym kroju

Damskie koszulki na 18 urodziny w kolorze czarnym. Koszulka ma z przodu duży nadruk w kolorze białym.

Aby koszulka była jeszcze bardziej wyjątkowa, postaraj się o ładne opakowanie i gotowe. Osoba do której wybierasz się na osiemnastkę na pewno doceni tak kreatywnie przygotowany prezent i pomysłowość. Pamiętaj także o rozmiarze i kroju koszulek. Koszulki na 18 urodziny są dostępne w rozmiarach XS, S, M, L, XL, XXL w krojach unisex, czyli prostych, standardowych, ale także występują jako damskie, dopasowane i podkreślające sylwetkę. Jeśli zadbasz i o ten punkt podczas wyboru koszulki na prezent na pewno trafisz w gust, którą planujesz obdarować.